O mnie

Adwokat, Starszy Prawnik
Weronika Pawlikowska

Weronika Pawlikowska

Adwokat, Starszy prawnik

email: w.pawlikowska@taxup.pl

Ukończyłam prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Od stycznia 2018 r. odbywałam aplikację przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi, w 2021 r. uzyskałam pozytywny wynik z adwokackiego egzaminu zawodowego.

Dotychczasowe doświadczenie zdobywałam w kancelarii adwokackiej specjalizującej się w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz w doradztwie z zakresu prawa podatkowego, prawa administracyjnego oraz prawa karnego skarbowego. W swojej praktyce zawodowej doradzałam Klientom w wielu aspektach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, między innymi w zakresie opiniowania i konstruowania umów handlowych, opiniowania i konstruowania dokumentów korporacyjnych spółek, doradztwa w obszarze HR czy sporządzania opinii z prawa podatkowego. Reprezentowałam Klientów zarówno w postępowaniach administracyjnych jak i postępowaniach sądowych.

W 2018 roku ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku „International Commercial Law”, uzyskując tytuł LL.M. W 2021 roku ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku „Podatki w krajowym i międzynarodowym obrocie gospodarczym”.

przewiń do góry